Визначено переможців програми грантів від УВКБ ООН для біженців (лише для іноземців чи осіб без громадянства)

30 листопада 2023

Визначено чотирьох переможців програми грантів УВКБ ООН для біженців (лише для іноземців). Нагадаємо, 7 серпня БФ «Право на захист» анонсував запуск програми бізнес грантів і грантів на навчання від УВКБ ООН. У конкурсі взяли участь бенефіціари програми правової допомоги біженцям і шукачам захисту УВКБ ООН, зокрема біженці та шукачі захисту, які мали власні бізнес-ідеї, плани їх реалізації та проживали в Харківській або Львівській областях.

Переможцями стали четверо біженців: троє з них проживають у Харкові, а один — у Дрогобичі, що на Львівщині. Серед їхніх бізнес-ідей: відкриття кав'ярні, чайної, закладу швидкого харчування, надання ремонтних послуг. Сума гранту склала 5 000 доларів США. За ці гроші для переможців буде закуплено обладнання й побутову техніку, меблі та посуд, предмети декору для реалізації бізнес-ідей.

соціальна працівниця напряму правової допомоги біженцям та шукачам захисту БФ «Право на захист» Ганна Лукашевич

«Ця програма є шансом для біженців розпочати незалежне життя в Україні. Ми сподіваємось, що за допомогою таких грантів вони зможуть здобути фінансову незалежність і швидше інтегруватися в українське суспільство».

Усі бенефіціари були щиро вдячні за надану можливість здійснити мрії. Вони вже плідно працюють над реалізацією своїх бізнес-планів. Після отримання грантів, а саме обладнання, меблів та інструментів, кожен має пів року на запуск і розвиток власної справи.