Запрошення до участі у тендері на проведення групових офлайн-тренінгів на тему «Маркетинг. Просування. Продажі.» і наданням індивідуальних онлайн-консультацій за цією темою протягом 2 місяців після тренінгу

22 травня 2024

Шановні партнери!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас до участі в тендері на проведення групових офлайн-тренінгів на тему «Маркетинг. Просування. Продажі.» і наданням індивідуальних онлайн-консультацій за цією темою протягом 2 місяців після тренінгу.

Формат: тренінг- офлайн; консультації- онлайн.
Місце проведення: м. Одеса.
Період проведення освітнього курсу: 06.07.2024 – 14.09.2024 р.
Тривалість: тренінг - 6 годин, консультація - 1 година.
Кількість сесій: тренінги – 2, консультації – близько 20 (кількість консультацій обумовлюється наявністю запитів від учасників тренінгу).
Кількість учасників: тренінг – близько 20-25, консультація – 1.

Детальний опис:

Тема тренінгу: «Маркетинг. Просування. Продажі.»

Період проведення обох тренінгів: 27.07.2024 - 28.07.2024

Завдання тренінгу: Надати учасникам теоретичні знання щодо маркетингу, доцільності його використання при веденні бізнесу, показати практично, як знайти власну цільову аудиторію, як із нею працювати, яких успіхів можна досягти при правильному використанні маркетингових інструментів, розробити практичний план залучення клієнтів, дати первинні знання зі створення контенту, що може продавати, попрактикуватися його реалізовувати, розробити наочну практичну стратегію впровадження маркетингових інструментів у бізнес.

Програма тренінгу має передбачати 60% часу на практичну роботу групи.

Цільова аудиторія: Люди, які проживають на території цільової області, мають свій мікро-бізнес, є самозайнятими або хочуть розпочати власну справу, а також підпадають щонайменше під один з критеріїв: ВПО, одинокі / багатодітні батьки, особи з інвалідністю, постраждали від воєнних дій (особисто чи у підприємництві), жінки та ін.).

Результат тренінгу: Учасники знають, що таке маркетинг та розуміють практичні основи його реалізації в бізнесі, розуміються на продажах, мають чітку стратегію для власного бізнесу щодо його подальшого просування, можуть виявити власну цільову аудиторію та знають як із нею працювати, практикуються на створенні контенту, що може продавати.

Період проведення консультацій: Два місяці після завершення тренінгів.

Мета тренінгу та консультацій: Навчити учасників тренінгу впроваджувати маркетингові механізми та інструменти у власний бізнес, зрозуміти, як визначити власну цільову аудиторію та працювати із нею, зрозуміти, що таке продажі та як їх збільшувати, показати основи створення контенту, що продає, виявити актуальні канали та інструменти для просування бренду.

Результат консультацій: Учасники мають чіткі відповіді на додаткові питання з маркетингу, отримують деталізацію питань з теми маркетингу, які виникли в процесі тренінгу, отримують рекомендації щодо особливостей маркетингових механізмів для конкретного бізнесу.

Вимоги до виконавця:

 • Експертиза та практичний досвід роботи зі створення фінансових моделей та бюджетування;
 • Досвід у сфері проведення тренінгів;
 • Бажаний досвід підприємництва або консультування підприємців;
 • Бажаний досвід співпраці з благодійними фондами та соціальними проектами надасть перевагу;
 • Освіта вища.

Завдання тренера:

Тренінг:

 • розробити pre- та post- анкетування для виявлення рівня засвоєння поданого матеріалу учасниками тренінгу;
 • розробити та надати програму тренінгу;
 • прописати таймінг тренінгу;
 • провести моніторинг та оцінку ефективності тренінгу;
 • підготувати презентацію та продумати завдання для відпрацювання практичних навичок під час проведення тренінгу;
 • підготувати матеріали для entrepreneur's guide (ключові тези по темі в розмірі 2-3 сторінки для створення міні- посібника учаснику).

Онлайн-консультації

 • провести індивідуальні консультації з маркетингу для кожного окремого бізнесу учасників навчальної програми. Кількість консультацій обумовлюється наявністю запитів від учасників тренінгу, після офлайн тренінгу.

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком, повною післяплатою або частковою попередньою оплатою на розрахунковий рахунок ФОП або юридичної особи виключно БЕЗ ПДВ (в даному тендері розглядаються пропозиції тільки від неплатників ПДВ).

Просимо надати пропозицію, яка включатиме:

 • контактну інформацію організації/ тренера(ів);
 • опис кваліфікації тренера(ів), досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід, в тому числі досвід у проведенні тренінгів на зазначену тематику;
 • опис свого бачення вирішення завдання (програму тренінга, додаткову інформацію);
 • цінову пропозицію, в якій просимо зазначити вартість одного тренінга і однієї консультації з урахуванням зазначених умов співпраці, а також окремо додаткові витрати (проживання, проїзд).
 • умови оплати, які ви пропонуєте;
 • реєстраційні документи (виписка, витяг).

Критеріями вибору переможця(ів) будуть:

 • Кваліфікація тренера(ів),
 • Бачення вирішення завдання (запропонована програма);
 • Досвід проведення подібних тренінгів на зазначену тематику зокрема;
 • Фінансова складова.

Щодо деталей проведення тренінгів просимо звертатися до Галини Жовніренко [email protected]

З питань тендерних процедур ви можете звертатись до Кузьменка Івана [email protected]

Просимо направити вашу пропозицію до 23:59, 29.05.2024 р. на адресу [email protected]

Зверніть увагу, що пропозиції, надіслані на іншу адресу, не розглядатимуться.


Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься Комісією протягом 5 календарних днів після дати завершення збору пропозицій. Про результати конкурсу буде повідомлено окремо.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,
Президент
Олександр Галкін