Запрошення до участі у тендері на проведення групових офлайн-тренінгів на тему «Сервіс як конкурентна перевага ринку» і наданням індивідуальних онлайн-консультацій за цією темою протягом 2 місяців після тренінгу

22 травня 2024

Шановні партнери!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас до участі в тендері на проведення групових офлайн-тренінгів на тему «Сервіс як конкурентна перевага ринку» і наданням індивідуальних онлайн-консультацій за цією темою протягом 2 місяців після тренінгу.

Формат: тренінг- офлайн; консультації- онлайн.
Місце проведення: м. Одеса.
Період проведення освітнього курсу: 06.07.2024 – 14.09.2024 р.
Тривалість: тренінг - 6 годин, консультація - 1 година.
Кількість сесій: тренінги – 2, консультації – близько 20 (кількість консультацій обумовлюється наявністю запитів від учасників тренінгу).
Кількість учасників: тренінг – близько 20-25, консультація – 1.

Детальний опис:

Тема тренінгу: «Сервіс як конкурентна перевага ринку»

Період проведення обох тренінгів: 17.08.2024 - 18.08.2024

Завдання тренінгу: Надати учасникам теоретичні знання щодо необхідності побудови сервіс-культури у власному підприємстві, доцільності розбудови сервісного бачення бізнесу, пояснити, як сервіс впливає на продажі, яким чином можна системно збільшити продажі, використовуючи сервісний підхід, розібрати інструменти сервісу та їх імплементацію у життя підприємства, наглядно показати, як команда впливає на якість сервісу, як обирати персонал та чому його вчити, а також опанувати нові підходи, аби підвищити лояльність клієнта та розширити клієнтську базу.

Програма тренінгу має передбачати 60% часу на практичну роботу групи.

Цільова аудиторія: Люди, які проживають на території цільової області, мають свій мікро-бізнес, є самозайнятими або хочуть розпочати власну справу, а також підпадають щонайменше під один з критеріїв: ВПО, одинокі / багатодітні батьки, особи з інвалідністю, постраждали від воєнних дій (особисто чи у підприємництві), жінки та ін.).

Результат тренінгу: Учасники можуть самостійно виділити сервісні інструменти для власного бізнесу, які допоможуть їм у практичній реалізації, знають і розуміються у сучасних методах сервісної культури, можуть скласти власний план дій для реалізації сервісної стратегії у власному підприємстві.

Період проведення консультацій: Два місяці після завершення тренінгів.

Мета тренінгу та консультацій: Навчити учасників тренінгу будувати сервісну систему для впровадження у власному бізнесі, опанувати сучасні методи та інструменти реалізації сервісного підходу в бізнесі, засвоїти механізми побудови сервісної культури та доцільності таких дій.

Результат консультацій: Учасники мають чіткі відповіді на додаткові питання з побудови та впровадження технік і методик реалізації сервісного підходу, розуміють, які інструменти застосувати, аби збільшити продажі завдяки сервісу.

Вимоги до виконавця:

 • Експертиза та практичний досвід роботи зі створення фінансових моделей та бюджетування;
 • Досвід у сфері проведення тренінгів;
 • Бажаний досвід підприємництва або консультування підприємців;
 • Бажаний досвід співпраці з благодійними фондами та соціальними проектами надасть перевагу;
 • Освіта вища.

Завдання тренера:

Тренінг:

 • розробити pre- та post- анкетування для виявлення рівня засвоєння поданого матеріалу учасниками тренінгу;
 • розробити та надати програму тренінгу;
 • прописати таймінг тренінгу;
 • провести моніторинг та оцінку ефективності тренінгу;
 • підготувати презентацію та продумати завдання для відпрацювання практичних навичок під час проведення тренінгу;
 • підготувати матеріали для entrepreneur's guide (ключові тези по темі в розмірі 2-3 сторінки для створення міні- посібника учаснику).

Онлайн-консультації

 • провести індивідуальні консультації з маркетингу для кожного окремого бізнесу учасників навчальної програми. Кількість консультацій обумовлюється наявністю запитів від учасників тренінгу, після офлайн тренінгу.

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком, повною післяплатою або частковою попередньою оплатою на розрахунковий рахунок ФОП або юридичної особи виключно БЕЗ ПДВ (в даному тендері розглядаються пропозиції тільки від неплатників ПДВ).

Просимо надати пропозицію, яка включатиме:

 • контактну інформацію організації/ тренера(ів);
 • опис кваліфікації тренера(ів), досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід, в тому числі досвід у проведенні тренінгів на зазначену тематику;
 • опис свого бачення вирішення завдання (програму тренінга, додаткову інформацію);
 • цінову пропозицію, в якій просимо зазначити вартість одного тренінга і однієї консультації з урахуванням зазначених умов співпраці, а також окремо додаткові витрати (проживання, проїзд).
 • умови оплати, які ви пропонуєте;
 • реєстраційні документи (виписка, витяг).

Критеріями вибору переможця(ів) будуть:

 • Кваліфікація тренера(ів),
 • Бачення вирішення завдання (запропонована програма);
 • Досвід проведення подібних тренінгів на зазначену тематику зокрема;
 • Фінансова складова.

Щодо деталей проведення тренінгів просимо звертатися до Галини Жовніренко [email protected]

З питань тендерних процедур ви можете звертатись до Кузьменка Івана [email protected]

Просимо направити вашу пропозицію до 23:59, 10.06.2024 р. на адресу [email protected]

Зверніть увагу, що пропозиції, надіслані на іншу адресу, не розглядатимуться.


Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься Комісією протягом 5 календарних днів після дати завершення збору пропозицій. Про результати конкурсу буде повідомлено окремо.

Дякуємо за співпрацю!

З повагою,
Президент
Олександр Галкін