Запрошення до участі у тендері № Q1-FA-47-RFQ На укладення рамкової угоди на обслуговування генераторів ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 02.02.2023 о 17:00


Дата закінчення прийняття пропозицій:

⠀⠀⠀⠀⠀02.02.2023

Час закінчення прийняття пропозицій

⠀⠀⠀⠀⠀17:00

Номер тендеру

⠀⠀⠀⠀⠀№ Q1-FA-47-RFQ

Пропозиції приймаються:

⠀⠀⠀⠀⠀Zakupivli.pro

регіон:

⠀⠀⠀⠀⠀Ukraine

Коротко про ФБ «Право на захист»

Благодійний Фонд «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті http://r2p.org.ua

Детальніше про міжнародних партнерів, що підтримують нашу діяльність можна дізнатися за посиланням https://r2p.org.ua/category/partnery

ПОТРЕБИ:

БФ «Право на Захист» запрошує вас до участі в тендері:
НА УКЛАДЕННЯ РАМКОВОЇ УГОДИ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ГЕНЕРАТОРІВ.

Просимо запропонувати моделі з такими технічними характеристиками:

Перелік технічних вимог/характеристик. Запрошення до участі у тендері № Q1-Т7-RFP

Додаток А

Додаток В

Додаток С

Увага: не допускаються товари виробництва країн: росії та білорусі; не можна пропонувати продукцію завезену з території держав-агресорів, незалежно від країни походження та продукцію від компаній, що входять до переліку міжнародних спонсорів війни.

Умови оплати:

Виключно безготівкова!
100% післяплата або ж передплата у розмірі не більше 10% від суми

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше:

  • час: 17:00
  • день: 02.02.2023

Примітка:

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

Цей документ в жодному разі не може вважатися пропозицією на укладення договору з Вашою організацією.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР :

ДОКУМЕНТИ, які складають Запрошення до Участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Просимо письмово повідомити нам про згоду на участь у тендері або про відмову.

ПРОПОЗИЦІЯ:

Ваша пропозиція повинна містити:

  • Заповнений Додаток А (Технічна специфікація).

  • Заповнений Додаток В (Форма фінансової пропозиції).

  • Заповнений Додаток С (Документи, що підверджують кваліфікацію).

  • Сертифікати якості, дозвільну документацію, документи, що завсідчують проходження повірки вимірювальних приладів та ін.

  • Ваші реєстраційні документи та супутні документи

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Через тендерний майданчик: всі додатки повинні надаватися у форматі PDF (також необхідно надіслати копії цих документів у форматі Excel). Тип документу для "Додаток В" слід позначати при поданні пропозиції як Цінова Пропозиція. Фінансову інформацію в Технічній частині не подавати.

Просимо вас надіслати вашу комерційну пропозицію за формою згідно Додатків через тендерний майданчик Zakupivli.proПублічне посилання на закупівлю: https://zakupivli.pro/commercial/tenders/R-UA-2024-01-26-1000031-k

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ:

Учасникам тендеру пропонується подавати запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі на тендерний майданчик або електронною поштою [email protected]

ВАЖЛИВО! Обов'язково вказувати номер тендеру.

ЗМІСТ ТЕХНІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Технічна пропозиція оцінюватиметься з використанням, зокрема, наступних критеріїв та розподілу відсотків:

70 % від загальної кількості.


КРИТЕРІЇ ТЕХНІЧНОЇ ОЦІНКИ

⠀⠀⠀⠀⠀Максимальний бал

швидкість оброблення замовлення та виїзду на місця

⠀⠀⠀⠀⠀16

Кваліфікація майстрів

⠀⠀⠀⠀⠀12

Можливість 100% постоплати

⠀⠀⠀⠀⠀18

Покриття регіонів

⠀⠀⠀⠀⠀24

ВСЬОГО

⠀⠀⠀⠀⠀70

Бали за Технічну пропозицію будуть розраховані відповідно до розподілу відсотків для технічних та фінансових пропозицій.

Поріг для прийняття пропозиції як технічно відповідної складатиме мінімум 40 балів.

У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни. Невиконання цієї вимоги потягне за собою дискваліфікацію.

Технічна пропозиція повинна містити всю потрібну інформацію.

ЗМІСТ ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В).

Фінансова пропозиція, надіслана окремим електронним листом, повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 30 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

Найбільш оптимальна за вартістю та якістю пропозиція, яка відповідає умовам Запрошення до участі в тендері, буде рекомендована для укладання договору.

Кількість можливих переможців:

Тендер передбачає можливість декількох переможців. Будуть обрані учасники, які зможуть максимально покрити обслуговування регіонів.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Зважаючи на те, що Замовник є імплементуючим партнером агенції Організації об’єднаних націй – УВКБ ООН, та ООН вимагає від всіх постачальників ООН та постачальників партнерських організацій керуватися високими етичними принципами й моральними нормами, Постачальник приймає на себе зобов’язання дотримуватися Кодексу поведінки постачальника ООН (укр мовою наведений за посиланням - (https://www.unhcr.org/ua/wp-content/uploads/sites/38/2023/04/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA-E-%D0%9A%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%9E%D0%9E%D0%9D.pdf).

БФ «Право на Захист» докладає зусиль із запобігання, виявлення та вжиття заходів проти всіх випадків шахрайства та зловживань. Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством та зловживаннями доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено на пошту: [email protected] або за тел: +380 99 217 58 95 «гаряча лінія» для скарг.
БФ «Право на Захист» реалізує політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, закликаємо постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду. Учасники торгів, які вважають, що при процесі подання, оцінки пропозицій або присудження контракту, представники Фонду вчиняли дискримінаційні порушення, факти шахрайства, недоброчесні дії, мали місце факти зловживань, можуть подати скаргу на електронну пошту:
[email protected] або за тел: +380 99 217 58 95 «гаряча лінія» для скарг.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,
Президент БФ «Право на Захист»
Галкін О.Ю