Запрошення до участі у тендері № Q1-T51-RFP На проведення серії тренінгів та консультацій ДАТА ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 12.02.2023 (включно)

29 січня 2024


Дата закінчення прийняття пропозицій

12.02.24

Час закінчення прийняття пропозицій

23:59:00

Номер тендеру

№ Q1-T51-RFP

Пропозиції приймаються:

[email protected]

Лот 1. (Додаток 1)

Тема: «Створення бізнес-моделі своєї справи»

Лот 2. (Додаток 2)

Тема: «Створення фінансової моделі своєї справи»

Лот 3. (Додаток 3)

Тема: «Основи бухгалтерського обліку для підприємців»

Лот 4. (Додаток 4)

Тема: «Маркетинг, продажі і робота з клієнтом»

Період проведення:

Березень - травень 2024

Кількість можливих переможців:

Переможець може бути обраний як за однією, так і за декількома темами. Розглядається тренер на кожну тему окремо. Подавач на тендер гарантує готовність проводити тренінг оф-лайн з дотриманням заходів із безпеки.

Оплата:

Безготівковий розрахунок, лише БЕЗ ПДВ.

Регіон:

м. Харків, Харківська обл.

Коротко про ФБ «Право на захист»

Благодійний Фонд «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком без громадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті http://r2p.org.ua

Детальніше про міжнародних партнерів, що підтримують нашу діяльність можна дізнатися за посиланням https://r2p.org.ua/category/partnery

ПОТРЕБИ:

БФ «Право на Захист» запрошує вас до участі в тендері:
НА ПРОВЕДЕННЯ СЕРІЙ ТРЕНІНГІВ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ.

Опис та кількість тем:

Опис: перелік тем та технічне завдання до них подаються окремим Додатком;

Тренінг 1 на тему: «Створення бізнес-моделі своєї справи» (Додаток 1)

Тренінг 2 на тему: «Створення фінансової моделі своєї справи» (Додаток 2)

Тренінг 3 на тему: «Основи бухгалтерського обліку для підприємців» (Додаток 3)

Тренінг 4 на тему: «Маркетинг, продажі і робота з клієнтом» (Додаток 4)

Запрошення до участі у тендері № Q1-T51-RFP

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ:

Просимо надіслати Вашу пропозицію не пізніше:

  • час: 23:59
  • день: 12.02.2023

Примітка:

Просимо дуже уважно ознайомитись з цим Запрошенням до участі в тендері та його Додатками. Недотримання процедур, описаних в ньому, призведе до дискваліфікації в ході оцінки пропозицій.

Цей документ в жодному разі не може вважатися пропозицією на укладення договору з Вашою організацією.

Заявник може податися на одну або декілька із зазначених тем в Харківській області.

На кожну із тем заявник має подати окремий пакет документів, включаючи цінову пропозицію для кожної із тем. Розглядається тренер на кожну тему окремо. У випадку подачі пропозиції від агенції, просимо запропонувати на кожну тему окремого тренера і надати необхідний пакет документів по кожному тренінгу окремо, включаючи цінову пропозицію по кожному тренінгу окремо.

Заявника може бути визначено переможцем як за однією, так і за декількома темами.

В результаті тендеру буде відібрано 4 або менше тренерів. Подавач на тендер гарантує готовність проводити тренінг оф-лайн з дотриманням заходів із безпеки.

БФ «Право на захист» залишає за собою право обрання лише одного тренера на одну тему, якщо при проведенні співбесіди, буде виявлено неспроможність контрагента (Переможця) надати якісні послуги через велику навантаженість.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТЕНДЕР :

ДОКУМЕНТИ, які складають Запрошення до Участі у Тендері

Зазначені нижче додатки є невід’ємною частиною цього Запрошення до участі у тендері:

  • Запит із запрошенням

  • Додаток 1 на тему: «Створення бізнес-моделі своєї справи»

  • Додаток 2 на тему: «Створення фінансової моделі своєї справи»

  • Додаток 3 на тему: «Основи бухгалтерського обліку для підприємців»

  • Додаток 4 на тему: «Маркетинг, продажі і робота з клієнтом»

ПІДТВЕРДЖЕННЯ

Просимо письмово повідомити нам про згоду на участь у тендері або про відмову.

ПРОПОЗИЦІЯ:

Ваша пропозиція повинна містити:

  • Бачення вирішення завдання та ідеї імплементації;

  • Підтвердження кваліфікації тренерів та досвіду роботи;

  • Ваші реєстраційні документи та супутні документи.

ПОДАННЯ ТЕНДЕРНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Пропозиції приймаються на пошту [email protected]

ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ:

Учасникам тендеру пропонується подавати запити на роз’яснення щодо подачі документів чи тендерної процедури на електронну пошту [email protected]

Щодо деталей проведення тренінгів просимо звертатися до Валерії Секісової [email protected] або Олени Герус [email protected]

ЗМІСТ ТЕХНІЧНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Технічна пропозиція оцінюватиметься з використанням, зокрема, наступних критеріїв та розподілу відсотків:

70 % від загальної кількості.

Бали за Технічну пропозицію будуть розраховані відповідно до розподілу відсотків для технічних та фінансових пропозицій.

Поріг для прийняття пропозиції як технічно відповідної складатиме мінімум 40 балів.

У Технічну пропозицію не слід включати інформацію про ціни. Невиконання цієї вимоги потягне за собою дискваліфікацію.

Технічна пропозиція повинна містити всю потрібну інформацію.

ЗМІСТ ФІНАНСОВОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Фінансова пропозиція буде оцінюватися з використанням наступних критеріїв та відсоткового розподілу: 30 % від загальної оцінки.

Фінансовий компонент буде проаналізовано лише для тих постачальників, які пройшли технічну оцінку. Максимальна кількість балів буде присвоєна найнижчій ціновій пропозиції, за результатами порівняння з іншими фірмами. Всім іншим ціновим пропозиціям буде присвоєно бали у зворотній пропорції до найнижчої ціни; наприклад, [загальний Ціновий компонент] х [найнижча сума] \ [інша сума] = кількість балів за Ціновим компонентом постачальника.

Ваша фінансова пропозиція повинна подаватися згідно з Формою фінансової пропозиції (Додаток В).

Фінансова пропозиція, надіслана окремим електронним листом, повинна містити цінову пропозицію в одній валюті – гривня.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 30 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції постачальника залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

ОЦІНКА ТЕНДЕРНИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

Визначення переможця відбувається шляхом голосування (присвоєння балів учасникам) тендерної комісії за критеріями, що зазначені до кожної теми тренінгу та відсоток вартості послуг.

Угода буде укладена з учасником, який отримав найвищий загальний бал (в результаті оцінювання технічної + фінансової пропозиції).

Кількість можливих переможців:

Переможець може бути обраний як за однією, так і за декількома темами. Розглядається тренер на кожну тему окремо.

БФ «Право на захист» залишає за собою право призначити основного та резервного постачальника (або кількох резервних постачальників) у випадку, якщо основний постачальник не зможе виконати вимогу замовлення на закупівлю на основі Рамкової угоди, таке замовлення буде скасовано, а нове замовленням на закупівлю буде надане резервному постачальнику для надання необхідних товарів і послуг.

ВАЖЛИВО!

БФ «Право на захист» залишає за собою право анулювати тендер на будь-якій стадії процесу закупівлі до остаточного повідомлення про укладення угоди.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Зважаючи на те, що Замовник є імплементуючим партнером агенції Організації об’єднаних націй – УВКБ ООН, та ООН вимагає від всіх постачальників ООН та постачальників партнерських організацій керуватися високими етичними принципами й моральними нормами, Постачальник приймає на себе зобов’язання дотримуватися Кодексу поведінки постачальника ООН (укр мовою наведений за посиланням - (https://www.unhcr.org/ua/wp-content/uploads/sites/38/2023/04/%D0%94%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BA-E-%D0%9A%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BA%D1%81-%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D0%B4%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D1%96%D0%B2-%D0%9E%D0%9E%D0%9D.pdf).

БФ «Право на Захист» докладає зусиль із запобігання, виявлення та вжиття заходів проти всіх випадків шахрайства та зловживань. Конфіденційна гаряча лінія по боротьбі з шахрайством та зловживаннями доступна для всіх учасників конкурсних торгів, про підозрілі та шахрайські дії має бути повідомлено на пошту: [email protected] або за тел: +380 99 217 58 95 «гаряча лінія» для скарг.
БФ «Право на Захист» реалізує політику нульової толерантності щодо подарунків та знаків вдячності. Таким чином, закликаємо постачальників не надсилати дарунки або проявляти інші знаки вдячності співробітникам Фонду. Учасники торгів, які вважають, що при процесі подання, оцінки пропозицій або присудження контракту, представники Фонду вчиняли дискримінаційні порушення, факти шахрайства, недоброчесні дії, мали місце факти зловживань, можуть подати скаргу на електронну пошту:
[email protected] або за тел: +380 99 217 58 95 «гаряча лінія» для скарг.

Дякуємо за співробітництво!

З повагою,
Президент БФ «Право на Захист»
Галкін О.Ю