ЗАПРОШЕННЯ ДО ТЕНДЕРУ: № Q3-T164-ITB Вибір агенції для організації заходів для проектів БФ «Право на захист», м. Київ ДАТА ТА ЧАС ЗАКРИТТЯ: 28.08.2023 – 23:59 ЗА КИЇВСЬКИМ ЧАСОМ

15 серпня 2023

1. Вимоги

Благодійний фонд «Право на захист» запрошує кваліфікованих виконавців до участі в конкурсі на регулярну організацію заходів, що можуть включати: проживання, харчування, оренду конференц-зал, технічне облаштування та супровід, забезпечення послуг перекладу та інших.

Місце організації: по всій Україні.

2. Інформація про тендер

Наступні додатки є невід’ємною частиною цього тендеру:

  • Запит,
  • Додаток A: Інформація про учасника і документи,

Будемо вдячні за ваш лист-підтвердження отримання цього запиту, якщо ви направите його на електронну пошту [email protected] із зазначенням наступного:

  • Ваше підтвердження отримання цього запиту,
  • Повідомлення про намір або відсутність наміру подати тендерну пропозицію.

Учасникам тендеру пропонується надіслати свої запити, якщо потрібні будь-які роз’яснення щодо цього запиту, на електронною поштою на [email protected]

Усі пропозиції повинні бути підготовлені українською мовою та з використанням лише Додатків, наданих як частина цього запиту. Тендерні пропозиції, подані в інших форматах, до розгляду не приймаються.

Пропозиція учасника має складатися з наступного:

  • Інформація про учасника і документи (заповнений Додаток А),
  • Форма фінансової пропозиції (заповнений Додаток В),
  • Документи, вказані в додатку А.

Додаток не повинен містити жодної цінової інформації, пов’язаної з цим тендером. Не виконання такої вимоги може призвести до дискваліфікації.

Кожна пропозиція оцінюватиметься на основі критеріїв «відповідає/не відповідає»,
«надано/не надано» щодо виконання попередніх умов, зазначених у додатку А.

Фінансова пропозиція повинна бути подана у вигляді заповненого Додатку B. Пропозиції подаються в розмірі комісії виконавця – у вигляді відсотку від вартості заходів, які будуть замовлятися. Даний відсоток має включати всі податки та зборі.

Умови оплати — повна післяплата.

Прохання до учасника тендеру залишити свою пропозицію дійсною протягом 10 робочих днів після кінцевого терміну подання.

Оцінювання проводитиметься у 2 етапи:

1. Технічна складова буде оцінюватися на основі надання оцінки - «Відповідає» або «Не відповідає» умовам виходячи з відповідей на запитання та наявність документів, що запрошуються в додатку А. Перевірка поданої технічної пропозиції проводиться комітетом з технічної оцінки з подальшою відміткою «Пройшов» або «Не пройшов».

2. Аналіз фінансової складової буде проводитися лише для тих учасників, які пройдуть технічну оцінку. На цьому етапі буде обрано учасника, який надасть пропозицію з найменшим відсотком комісії.

*Просимо звернути увагу, що пропозиції, надані не за процедурою, описаною в запиті, не розглядатимуться.

Тендерні пропозиції повинні бути подані електронною поштою з усіма вкладеннями, (Додаток А, та супутні документи – в першому листі, Додаток В – у другому листі) у форматі скан-копій з підписом і печаткою та у форматі Excel.

Розгляд та оцінка конкурсних заявок здійснюватиметься протягом 5 робочих днів після дати закінчення збору пропозицій. Про результати тендеру буде повідомлено окремо.

Дякуємо Вам за співробітництво!
З повагою,
Президент
Олександр Галкін