ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ У КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ: 2023-310 водія для надання транспортних послуг для Благодійної організації «Благодійного фонду «Право на захист» ДАТА І ЧАС ЗАКІНЧЕННЯ ПРИЙНЯТТЯ ПРОПОЗИЦІЙ: 19 вересня 2023 –14:00 год. за східноєвропейським часом

КОРОТКО ПРО БФ «Право на захист»

БФ «Право на захист» – українська благодійна організація, діяльність якої спрямована на захист і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, вимушених переселенців, осіб без громадянства та осіб під ризиком безгромадянства і без документів.

Докладна інформація про діяльність БФ «Право на захист» надана на веб-сайті http://r2p.org.ua

1. ПОТРЕБИ

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» висловлює Вам свою повагу та пропонує взяти участь у конкурсі щодо надання транспортних послуг з перевезення пасажирів легковим автотранспортом в межах Полтавської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей.

Контракт буде дійсним до кінця 2023 р. Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком.

2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС

Основні умови:

 1. Надання послуг перевезення на власному авто виконавця, відповідальний за страхування та технічне обслуговування авто виконавець.
 2. Рік випуску авто - починаючи з 2005 р.
 3. Паливо повністю оплачується БФ «Право на захист».
 4. Надання послуг перевезення для фізичних осіб (3-4 особи) в межах м. Черкас та Черкаської обл., Кропивницький та Кіровоградська обл. в робочий час замовника послуг, а саме з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 години. Орієнтовне навантаження, 60 годин на місяць.
 5. Орієнтовне навантаження: поїздки в межах Полтавської області - 600 км (приблизна зайнятість 3 дні). Поїздки в межах Дніпропетровської області, стартова точка с. Великі Сорочинці Полтавська область, орієнтовний кілометраж від Полтавської до Дніпропетровської області і назад (включаючи поїзди в межах Дніпропетровської області) - становить близько 700 км (приблизна зайнятість 2 дні). Поїздки в межах Кіровоградської області: стартова точка с. Великі Сорочинці Полтавської області, орієнтовний кілометраж від Полтавської області до населених пунктів Кіровоградської області і назад (включаючи поїзди в межах Кіровоградської області) - становить близько 900 км (приблизна зайнятість 2 дні). Орієнтовний перелік населених пунктів, які необхідно буде покрити: у Полтавській області - с. Великі Сорочинці , с. Микільське, с. Михайлівка, м. Зіньків; Дніпропетровська область - м. Дніпро, м. Кам'янське, м. Верхньодніпровськ; Кіровоградська область - м. Світловодськ, м. Знам'янка, м .Кропивницький, с. Бобринець (перелік міст може буде змінено).
 6. Надання послуг згідно з планом/графіком, який буде складатись та погоджуватись замовником.
 7. Бути зареєстрованим ФОП/ТОВ з відповідними КВЕДами. Або готовність зареєструвати у разі перемоги.

2.3 ПРОПОЗИЦІЯ

Просимо надіслати Вашу пропозицію на електронну пошту: [email protected]

У пропозиції просимо надати наступну інформацію:

 1. Загальну інформацію про учасника. (невелика біографія)
 2. Рекомендації клієнтів (за наявності).
 3. Техпаспорт, дійсне водійське посвідчення категорії В.
 4. Копії документів ФОП (для приватних підприємців).
 5. Комерційну пропозицію з указанням вартості ваших послуг за годину, виходячи з описаних вище умов.

Просимо зберігати чинність своєї пропозиції протягом 10 днів, починаючи з дати закінчення прийняття тендерних пропозицій. БФ «Право на захист» зробить усе можливе для вибору компанії за цей період. Цінова модель, наведена у пропозиції провайдера залишатиметься чинною протягом всього терміну дії угоди.

2.4 ОЦІНКА ПРОПОЗИЦІЙ

2.4.1 Технічна та фінансова оцінка

Найбільш оптимальна за ціною пропозиція, яка буде відповідати умовам Запрошення до Участі у Тендері, буде рекомендована для укладення Договору.

2.5 ЗАПИТИ НА РОЗ’ЯСНЕННЯ

Учасникам пропонується подавати запити на роз’яснення щодо Запрошення до Участі у конкурсі Юлії Молошній електронною поштою на адресу [email protected]

Кінцевий термін отримання запитань – 14:00 год. за східноєвропейським часом 19.09.2023 р.

БФ «Право на захист» може на власний розгляд продовжити термін подання тендерних пропозицій, повідомивши про це можливих учасників тендеру одночасно. Продовження терміну може супроводжувати внесення змін у документи про запрошення до участі у тендері, підготовлені БФ «Право на захист» за його власною ініціативою чи у відповідь на запит щодо роз’яснення, надісланий можливим постачальником.

Дякуємо за співпрацю.
З повагою,
Президент
Олександр Галкін