Запрошення до участі у тендері на проведення 6 тренінгів у м. Харків

Шановні партнери!

Благодійна організація «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ПРАВО НА ЗАХИСТ» запрошує Вас до участі в тендері на проведення 6 тренінгів на теми: «Бізнес-модель», «Маркетингові інструменти», «Бізнес-план», «Фінанси та основи бухгалтерії», «Сервіс та клієнтоорієнтованість», «Презентація власного бізнес-проєкту».

Формат: офлайн.
Місце проведення: м. Харків.
Дати: вересень-листопад 2023 р.

Детальний опис тренінгів:

Дата: 09.09.2023-10.09.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань про метод “lean canvas” для створення бізнес-моделі.

Дата: 16.09.2023-17.09.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань про позиціювання, формулювання унікальності та інструменти просування в інтернеті.

Дата: 23.09.2023-24.09.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань про інструменти бізнес-планування, основні етапи розвитку, роботу з командою.

Дата: 30.09.2023-01.10.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань про фінанси та основи бухгалтерії, фінансову модель, фінплан, юніт-економіку, бюджетування, основи фінансового аналізу, основи бухгалтерського обліку та ключові правові аспекти для ФОПа.

Дата: 07.10.2023-08.10.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань про сервісність як практичний інструмент для завоювання ринку, основних клієнтів: внутрішніх і зовнішніх.

Дата: 14.10.2023-15.10.2023
Завдання тренінгу: отримання учасниками знань що і як представляти, щоб запам'ятатися та як «продати» свій проєкт інвесторам.

Цільова аудиторія: Люди, які зараз живуть в Харкові, займаються малим бізнесом або призупинили підприємницьку діяльність та закрили ФОП через повномасштабне вторгнення, а також для тих, хто саме зараз готується розпочати власну справу і підпадають під один з критеріїв: ВПО, одинокі / багатодітні батьки, особи з обмеженими можливостями, постраждали від воєнних дій (особисто чи у підприємництві) жінки, які очолюють домогосподарства та ін.).

Мета тренінгу: надати учасникам тренінгу теоретичних та практичних знань, щодо основ фінансової грамотності, ведення бізнесу, маркетингу та надання сервісу.

Результат тренінгу: Підвищення рівня обізнаності учасників тренінгу, щодо успішного ведення власного бізнесу, ресурсів для підвищення якості бізнесу, стратегій фінансової та маркетингової діяльності.

 • практичний досвід у сфері проведення тренінгів;
 • бажаний досвід співпраці з благодійними фондами та соціальними проектами надасть перевагу;
 • освіта вища.
 • розробити pre- та post- анкетування для виявлення рівня засвоєння поданого матеріалу учасниками тренінгу;
 • розробити та надати план тренінгу;
 • прописати таймінг тренінгу;
 • скласти та надати програму тренінгу;
 • провести моніторинг та оцінку ефективності тренінгу

Оплата буде здійснюватися за безготівковим розрахунком, частковою попередньою оплатою на юридичну особу або фізичну-особу підприємця.

 • контактну інформацію агенції/ тренера(ів);
 • опис кваліфікації тренера(ів), досвід роботи, включаючи інформацію про попередній дотичний досвід, в тому числі досвід у проведенні тренінгів на зазначену тематику;
 • опис свого бачення вирішення конкурсного завдання;
 • цінову пропозицію, в якій просимо зазначити вартість кожного тренінга окремо;
 • умови оплати (відсоток попередньої оплати та післяплати);- реєстраційні документи Вашої організації (виписка, витяг).

Просимо надати Вашу пропозицію у вигляді чіткої ціни за кожен тренінг на адресу [email protected] не пізніше 17.08.2023р (включно).

Рішення щодо результатів тендеру буде прийняте протягом п’яти робочих днів після завершення збору пропозицій, тож просимо зберігати Вашу пропозицію чинною протягом цього терміну.

У разі виникнення питань щодо тендерної процедури Ви можете звернутися до Анни Усової [email protected]  0631826213. Щодо деталей проведення тренінгів просимо звертатися до Кристини Лізогубової [email protected] 0639946070

З повагою,
Президент
Олександр Галкін