Дорожня карта для громад та закладів сфери соціального захисту в умовах надзвичайної ситуації

September 14, 2023

За результатами навчально-консультаційних заходів експерти напряму зменшення ризиків катастроф БФ «Право на захист» розробили «Дорожню карту для громад та закладів сфери соціального захисту в умовах надзвичайної ситуації».

Документ буде корисним для всіх, хто бажає підвищити рівень системи цивільного захисту в громаді, установі чи на підприємстві, а також дізнатися більше про практичний досвід застосування міжнародних гуманітарних стандартів.

Зважаючи на актуальність проблематики для громад і соціальних закладів,команда експертів підготувала фахові рекомендації та відповіді на питання, з які найчастіше ставили учасники під час тренінгів і консультацій.

Дорожня карта допоможе в розбудові ефективної системи цивільного захисту, а також сформує розуміння гуманітарних стандартів як дієвого інструменту для розв’язання окремих проблем у представників громад і соціальних закладів по всій Україні.

Проєкт «Посилення цивільного захисту та готовності до ескалації конфлікту в Україні» реалізовано за підтримки @ACTED і за фінансування @EUDelegationUkraine

Матеріал відображає лише позицію експертів БФ «Право на захист», яка може не збігатися з поглядами Європейського Союзу.

#3PConsortium #DRR #DisasterRiskReduction #ЗменшенняРизиківКатастроф #CivilProtection #ProtectionMainstreaming

Дорожня карта для громад та закладів сфери соціального захисту в умовах надзвичайної ситуації