Конкурс на надання послуг з проведення тренінгу з інформаційної та цифрової безпеки для соціальних працівників (Донецька область)

February 15, 2022

15 лютого 2022 р.

БФ «Право на захист» запрошує до участі у конкурсі на надання послуг з проведення тренінгу з інформаційної та цифрової безпеки для соціальних працівників та фахівців з соціальної роботи у новоствореній громадах Мар’їнської міської ВЦА Покровського р-ну  та Світлодарської міської ВЦА Бахмутського р-ну, Східна Україна, для покращення розуміння з застосування інформаційної безпеки при наданні соціальних послуг, а також цифрової безпеки при роботі з даними. Більш детальний та розширений перелік освітніх потреб представників громад буде надано тренеру заздалегідь для підготовки матеріалів тренінгу. Тренінг буде проведений у березні/квітні м. Мар’їнка Покровського р-ну та м. Світлодарськ Бахмутського р-ну, Донецької області.

Даний тренінг проводиться в межах проекту  «Забезпечення сталого доступу до соціальних послуг на сході України», який фінансується Управлінням з координації гуманітарних справ ООН/Українським гуманітарним фондом.

Вимоги до кандидатів:

 Учасникам необхідно подати електронну заявку, яка має містити наступні пункти:

  1. Технічну пропозицію з запропонованими методикою та підходом до проведення тренінгу відповідно до технічного завдання (Додаток А)
  2. Резюме із зазначенням інформації про реалізовані релевантні проекти
  3. Заповнений Додаток В (фінансова пропозиція) та кошторис до нього.
  4.  Інформацію про форму співпраці (договір з СПД, юридичною особою чи фізичною особою) та реєстраційні документи
  5. Рекомендації

Пропозиції приймаються до 28 лютого 2022 року включно за електронною поштою [email protected]

Ваша пропозиція буде розглянута протягом п’яти робочих днів. Про результати тендеру буде повідомлено окремо та на сайті організації http://archive.r2p.org.ua/.

У разі виникнення запитань, Ви можете звертатися до Валерії Королькової за електронною поштою [email protected].

Дякуємо за співпрацю!