БФ «Право на захист» відкриває польське представництво у Варшаві

БФ «Право на захист» розширює свою діяльність та відкриває польське представництво у Варшаві. Українці, які внаслідок війни знайшли прихисток у Польщі, зможуть отримати безоплатну фахову підтримку, зокрема, психологічну та юридичну допомогу. Також БФ «Право на захист» буде адвокатувати права українців, які мають тимчасовий захист у Польщі.

Іванна Герус, директорка представництва БФ «Право на захист» (Right to Protection) у Польщі

Від початку повномасштабного вторгнення Польща стала тією країною, яка прийняла у себе найбільшу кількість українців. Завдяки допомозі та небайдужості уряду, благодійних та міжнародних організацій, волонтерів та всього польського народу, українські переселенці знайшли прихисток тут. Однак багато з цих людей досі потребують допомоги. Завдяки нашому партнеру HIAS тепер ми будемо поруч,  готові підтримувати українців і тут, у Польщі.

Яку допомогу можуть отримати українці в Польщі від наших фахівців?

Офіс БФ «Право на захист» відкрився у Варшаві. Згодом там будуть надаватися безоплатні юридичні консультації. А вже зараз для українців доступні безоплатні психологічні консультації онлайн та очно. Їх надаватимуть кваліфіковані психологи, які мають досвід роботи з внутрішньо переміщеними особами та постраждалим від воєнних дій населенням. 

Ольга Золотар, старша психологиня офісу БФ «Право на захист» (Right to Protection) у Польщі.

Наші психологи з початку повномасштабного вторгнення працюють з контекстом війни. Вони розуміють, що переживають ті, хто покинув свій рідний дім, хто тужить за рідними, домом і безпекою. Ми починаємо працювати тут, бо знаємо, що українцям, які далеко від дому, потрібна підтримка тих, хто зрозуміє їх.

За новинами представництва БФ “Право на захист” у Польщі, можна стежити на таких сторінках у соцмережах: