Психолог на зв'язку: порадник для людей які обирають жити Життя у війну

«Психолог на зв‘язку» є збірником просвітницьких, практичних та терапевтичних текстів про життя, стресостійкість та відновлення людини у часи війни.

Книга складається з чотирьох розділів. Читач проходитиме шлях від пояснення психічних станів і процесів, рухатиметься через відновлення та стосунки з іншими та світом до пошуку ресурсів і практичних технік самодопомоги.

«Психолог на зв’язку» створено на основі досвіду кризових психологів та психотерапевтів Служби турботи про психічне здоров'я БФ «Право на захист» за авторством Анни Могильник та Марії Яцухненко.

Видання стане опорою та підтримкою у самодопомозі тим, хто має обмежений доступ до психологічної підтримки та буде корисним широкому колу читачів, які цікавляться психічним здоров’ям.

Книга «Психолог на зв‘язку» у форматі PDF

Книга «Психолог на зв‘язку» у форматі EPUB

Якщо спроба завантажити книгу невдала — будь ласка, спробуйте повторити завантаження з використанням іншого пристрою чи браузера.

Telegram-канал «Психолог на зв'язку»

Книга і Telegram-канал реалізовано в рамках проєкту “Задоволення нагальних багатогалузевих гуманітарних потреб внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні” від БФ “Право на захист” як партнера Консорціуму Реагування (Ukraine Response Consortium). Програма здійснюється за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA).

#UkraineResponseConsortium
Acted Ukraine
USAID's Bureau for Humanitarian Assistance
CARE
World Vision International
IMPACT Initiatives